Recept | Before sundown – Slowjuice

Rating: 0.00
(0)
16 maart 2017

Een slowjuice is het perfecte moment om even stil te staan voordat de avond begint — vandaar de naam ‘Before Sundown’. De combinatie van bloemkool, pastinaak, peer, appel, galiameloen en citroen klinkt misschien verrassend, maar smaakt verfrissend en vol. Heb je een slowjuicer? Dan is dit een must-try!

Before sundown – Slowjuice

Een slowjuice is het perfecte moment om even stil te staan voordat de avond begint — vandaar de naam ‘Before Sundown’. De combinatie van bloemkool, pastinaak, peer, appel, galiameloen en citroen klinkt misschien verrassend, maar smaakt verfrissend en vol. Heb je een slowjuicer? Dan is dit een must-try!
Servings 4 porties
Voorbereidingstijd 10 minuten
Bereidingstijd 25 minuten
Totale tijd 35 minuten

Ingrediënten
  

  • Een halve bloemkool
  • Sap van 1 citroen
  • 1 Pastinaak
  • 2 peren
  • 1 appel
  • 3 /4 galiameloen

Instructies
 

  • Was al je groente en fruit.
  • Snijd de pastinaak in reepjes tot ze klein genoeg zijn voor de slowjuicer. Doe hetzelfde met de bloemkool — de kruimels kun je ook gewoon in de slowjuicer doen.
  • Snijd de peren en de appel in partjes en verwijder het klokhuis. Doe de partjes in de slowjuicer.
  • Snijd de galiameloen door de helft en daarna een helft nogmaals door de helft. Het kwart dat je overhoudt kun je in plasticfolie wikkelen en bewaren. Schep de pitten eruit en snijd de meloen in reepjes voor de slowjuicer.
  • Pers de citroen uit en doe het sap alvast in een mooie fles of Mason Jar.
  • Voeg alle sappen samen, sluit de fles en schud goed. Geniet van je Before Sundown Slowjuice!
Calories: 20kcal
Gang: Diner
Trefwoord: Before, Slowjuice, Sundown

Heb jij dit recept gemaakt?

Deel het op INSTAGRAM met de hashtag #hetgroenebroertje of tag @HetGroeneBroertje!

Join the Conversation

  1. Wat een aparte combinatie. Je zorgt ervoor dat ik ook een slowjuicer wil ? Je geeft je sapjes ook erg leuke namen ?

    1. Het Groene Broertje says:

      Haha, dat snap ik wel! Ik ben er ook zo blij mee! Thanks!! 😀 Ik probeer een beetje creatief te zijn zo af en toe 😉 xx

  2. Ricardo says:

    Bij het lezen van bloemkool haak ik toch echt af…

    1. Het Groene Broertje says:

      Hahah! Hoezo? Weet je wel hoe lekker bloemkool is? Over de gezondheidsfactor maar te zwijgen..

  3. Een halve bloemkool?! Oke nu ben ik wel echt heel benieuwd hoe dit smaakt. Helaas heb ik geen juicer 🙁

  4. Florentine says:

    Hmm heerlijk!! Ben benieuwd

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Rating recept




Like 0
Close
Copyright © 2021 LEMON & LIMES.
Made with by Loft.Ocean. All rights reserved.