Bij de Panna Cotta die ik veganizede, zat cantuccinikruim. Deze kon ik niet vegan vinden dus ik maakte m’n eigen biscotti met sinaasappelrasp! Deze kun je verkruimelen en over de panna cotta doen of gewoon serveren bij de thee.

Vegan biscotti met Sinaasappelrasp
Bij de Panna Cotta die ik veganizede, zat cantuccinikruim. Deze kon ik niet vegan vinden dus ik maakte mn eigen biscotti met sinaasappelrasp! Deze kun je verkruimelen en over de panna cotta doen of gewoon serveren bij de thee.
Ingrediënten
- Oven
- Bakpapier
- Grote kom
- Scherp mes
- Schone handen
Instructies
- Verwarm je (hete lucht) oven op 180 graden. Doe het amandelmeel, amandelstiften en ahornsiroop in een grote kom. Kneed goed door totdat je een deeg krijgt dat iets te droog is. Pers vervolgens een halve sinaasappel en voeg het sap beetje bij beetje toe totdat je een goed deeg hebt dat niet te veel plakt.
- Was de hele sinaasappel goed en dep droog. Rasp de schil en kneed de rasp door het deeg.
- Maak van het deeg een mooie rol en duw alle kanten een beetje plat zodat het bijna een rechthoek wordt. Snijd met een scherp mes in plakjes van ongeveer 1,5 cm dik.
- Bak de koekjes in ongeveer 18 minuten (of totdat ze een mooie bruine kleur krijgen). Draai ze halverwege voorzichtig om. Laat goed afkoelen — door het afkoelen worden ze hard en knapperig. Enjoy!
Wil je graag de Panna Cotta erbij maken? Dat recept vind je hier: Vegan Panna Cotta
Heb jij dit recept gemaakt?
Deel het op INSTAGRAM met de hashtag #hetgroenebroertje of tag @HetGroeneBroertje!